Kočárky Tutis: ultralehké, praktické, prostě dokonalé!

Ultralehká korbička, inteligentní systém odpružení, nadprůměrně prostorný sedák: to je jen malá ochutnávka z koktejlu dokonalosti zosobněné kočárky Tutis. Dva nejoblíbenější produkty této dynamické značky, Tutis Aero a Tutis Viva Life, rafinovaně snoubí důraz na detail a výhody ušlechtilých materiálů. Výsledkem jsou kočárky, po jakých touží každá moderní a starostlivá matka: krásné, praktické a bezpečné.


Jen si to představte: kočárek, který je tak lehký, že ho skoro necítíte. Dítě se v něm může pohodlně natáhnout, a přitom složený ho vtěsnáte i do těch nejmenších prostor. Může na něj pršet, sněžit, pražit slunce, ale vaše děťátko to nepocítí. Dokonce ani hluk zvenčí k němu přes staženou zvukotěsnou stříšku nedolehne.

Ultralehká, jen 2,9 kg vážící korbička, sestává z patentovaného materiálu ArcelTM, jehož tepelná odolnost je 111× vyšší než u běžných plastových korbiček. Antistatická voděodpudivá úprava materiálu a nastavitelná, extra velká stříška, dělají z kočárků Tutis to nejpohodlnější a nejbezpečnější místo na zemi. Sníh, déšť, bahno, vítr, nic z toho si na kočárek Tutis nepřijde. Nejenže dovnitř nepronikne ani kapka, ale veškeré nečistoty z potahové látky prostě jednoduše setřete.

Kočárky Tutis

Ptáte se, proč byste proboha jezdili nějakým bahnem? Až poznáte, s jakou lehkostí a samozřejmostí zvládne Tutis i ten nejnáročnější terén, nedá vám to, abyste s ním nevyjeli za hranice civilizace. Inteligentní systém odpružení podvozku totiž dokáže zařídit, že s Tutisem projedete naprosto, ale naprosto všude . Kořeny, kameny, rygoly, závěje, nic z toho vaše dítě nepocítí - maximálně ho to příjemně ukolébá. Nožní brzda se systémem One Click navíc zařídí, že můžete kočárek bez obav zaparkovat, kde se vám zlíbí. Už žádné ujíždění z kopce a hlavně žádný neposedný kočárek v autobuse (s neposedným řidičem).

Kočárky Tutis

Rodiče, jež svým dětem chtějí dopřát maximální, ale opravdu MAXImální pohodlí, pak ocení velikost prostoru, jejž skýtá sedák sportovní verze kočárku. Vaší ratolesti se ho dostane o celých 26 % víc, než jejím souputníkům ve standardních kočárcích. Přitom ve složeném stavu zabírá Tutis paradoxně skoro o 40 % méně místa, než bývá běžné. Zázrak? Odpovíme mottem značky: “Inspirováno nebem, stvořeno pro svět”. A v nebi jsou na zázraky experti, ne?

Kočárky Tutis

Barevné menu Který si jen vybrat, říkáte si nad vzorníkem barev, v nichž se Tutis Aero i Tutis Viva Life vyrábějí… Tak se s námi trochu zasněte a pak prostě volte citem:

Aero 2v1 Marine

Azurová modř moře, nekonečně bílý písek, nad vámi kokosová palma a sklenka s exotickým koktejlem na dosah. Nezní to pohádkově?

Aero 2v1 Cocoa

Vůně a chuť kakaa v koktejlu, který vám připomene dětství.

Viva Life 2v1 Sleet

Koupání v teplém moři, odpočinek na pláži a popíjení sladkých koktejlů.