Kočárky Tutis: ultralehké, praktické, prostě dokonalé!

Ultralehká korbička, inteligentní systém odpružení, nadprůměrně prostorný sedák: to je jen malá ochutnávka z koktejlu dokonalosti zosobněné kočárky Tutis. Dva nejoblíbenější produkty této dynamické značky, Tutis Uno+, Sky a Viva Life III, rafinovaně snoubí důraz na detail a výhody ušlechtilých materiálů. Výsledkem jsou kočárky, po jakých touží každá moderní a starostlivá matka: krásné, praktické a bezpečné.


Jen si to představte: kočárek, který je tak lehký, že ho skoro necítíte. Dítě se v něm může pohodlně natáhnout, a přitom složený ho vtěsnáte i do těch nejmenších prostor. Může na něj pršet, sněžit, pražit slunce, ale vaše děťátko to nepocítí. Dokonce ani hluk zvenčí k němu přes staženou zvukotěsnou stříšku nedolehne.

Ultralehká korbička, antistatická voděodpudivá úprava materiálu a nastavitelná, extra velká stříška, dělají z kočárků Tutis to nejpohodlnější a nejbezpečnější místo na zemi. Sníh, déšť, bahno, vítr, nic z toho si na kočárek Tutis nepřijde. Nejenže dovnitř nepronikne ani kapka, ale veškeré nečistoty z potahové látky prostě jednoduše setřete.

Kočárky Tutis

Ptáte se, proč byste proboha jezdili nějakým bahnem? Až poznáte, s jakou lehkostí a samozřejmostí zvládne Tutis i ten nejnáročnější terén, nedá vám to, abyste s ním nevyjeli za hranice civilizace. Inteligentní systém odpružení podvozku totiž dokáže zařídit, že s Tutisem projedete naprosto, ale naprosto všude. Kořeny, kameny, rygoly, závěje, nic z toho vaše dítě nepocítí - maximálně ho to příjemně ukolébá. Nožní brzda se systémem One Click navíc zařídí, že můžete kočárek bez obav zaparkovat, kde se vám zlíbí. Už žádné ujíždění z kopce a hlavně žádný neposedný kočárek v autobuse (s neposedným řidičem).

Kočárky Tutis
Kočárky Tutis

Barevné menu Který si jen vybrat, říkáte si nad vzorníkem barev, v nichž se Tutis Aero i Tutis Viva Life vyrábějí… Tak se s námi trochu zasněte a pak prostě volte citem:

Aero 2v1 Marine

Azurová modř moře, nekonečně bílý písek, nad vámi kokosová palma a sklenka s exotickým koktejlem na dosah. Nezní to pohádkově?

Aero 2v1 Cocoa

Vůně a chuť kakaa v koktejlu, který vám připomene dětství.

Viva Life 2v1 Sleet

Koupání v teplém moři, odpočinek na pláži a popíjení sladkých koktejlů.