Tutis Aero

Kočárek Tutis Aero nabízí díky dokonalému zpracování a použitým inovativním materiálům maximální pohodlí a bezpečí dítěti i rodičům.

Ultralehká a bezpečná korbička váží pouze 2,9 kg a je vyrobena ze speciálního materiálu ArcelTM, jehož tepelná odolnost je 111x vyšší než u běžných plastových korbiček a garantuje tepelný komfort dítěte v kočárku za jakéhokoli počasí. Vnitřní část korbičky s vyjímatelnou kokosovou matrací je potažena jemnou bavlněnou textilií

Pohodlný a mimořádně prostorný sedák s nastavitelnou extra velkou stříškou je dokonale zpracován do nejmenších detailů.

Stříška sedáku i korbičky je potažena vysoce kvalitním polyesterem, odolným větru, dešti a sněhu. Díky speciální antistatické povrchové úpravě je tento materiál odolný i proti znečištění. Síťované části korbičky umožňují dokonalé větrání korbičky za teplých slunečných dní.

Ultralehký hliníkový podvozek se velmi snadno skládá i se sedákem do kompaktního tvaru pro snadné převážení v kufru auta. Nožní brzda se systémem One ClickTM je zárukou rychlého a bezpečného zabrždění kočárku. Inteligentní systém odpružení se přizpůsobí měnící se hmotnosti dítěte a je zárukou hladké a efektivní jízdy kočárku v jakémkoli terénu.

Praktická přebalovací taška s uchycením na rukojeť kočárku vám umožní přehledné uložení všeho potřebného na procházky s dítětem.

Součástí kočárku je podvozek, sedák, korbička, stříška a nánožník pro korbičku a sedák, 5-bodové bezpečnostní pásy, přebalovací taška, nákupní košík, držák nápojů a pláštěnka.

Přednosti

Systém odpružení všech kol

RealGel™ kola

RealGel™ kola jsou plněna speciálním gelem, který zvyšuje odolnost kol a nevyžaduje žádnou jejich další údržbu.

Systém odpružení všech kol

Voděodolné materiály

Stříška sedáku i korbičky je potažena vysoce kvalitním polyesterem, odolným větru, dešti a sněhu. Díky speciální antistatické povrchové úpravě je tento materiál odolný i proti znečištění.

Systém odpružení všech kol

Hliníkový podvozek

Ultralehký hliníkový podvozek je odolný a spolehlivý. Antikorozní vlastnosti hliníkové slitiny 6061 byly testovány v extrémních podmínkách, aby byla zajištěna jejich spolehlivost.

Systém odpružení všech kol

Přebalovací taška

Praktická přebalovací taška s uchycením na rukojeť kočárku vám umožní přehledné uložení všeho potřebného na procházky s dítětem. U rukojeti kočárky je pro vaše pohodlí umístěn držák nápojů.

Systém odpružení všech kol

Vnitřní bavlněná tkanina

Vnitřní část korbičky s vyjímatelnou kokosovou matrací je potažena jemnou bavlněnou textilií, vytvářející přirozené a pohodlné prostředí pro vaše miminko.

Systém odpružení všech kol

One Click™ brzda

Nožní brzda se systémem One ClickTM je zárukou rychlého a bezpečného zabrždění kočárku.

Systém odpružení všech kol

5-bodové bezpečnostní pásy

5-bodové bezpečnostní pásy zaručují pohodlné a bezpečné sezení dítěte v kočárku.

Systém odpružení všech kol

Inteligentní systém odpružení

Inteligentní systém odpružení se přizpůsobí měnící se hmotnosti dítěte a umožňuje hladkou a efektivní jízdu kočárku v jakémkoli terénu.

Systém odpružení všech kol

Ultralehká a bezpečná korbička

Ultralehká a bezpečná korbička váží pouze 2,9 kg a je vyrobena ze speciálního materiálu ArcelTM, jehož tepelná odolnost je 111x vyšší než u běžných plastových korbiček a garantuje tepelný komfort dítěte v kočárku za jakéhokoli počasí.

Systém odpružení všech kol

Pohodlný sedák

Pohodlný a mimořádně prostorný sedák s nastavitelnou extra velkou stříškou je dokonale zpracován do nejmenších detailů. Stříšku je možné zcela sklopit a vytvořit tak oázu klidu pro vaše miminko. Prostorný sedák široký 39 cm a vysoký 62 cm je o 26% větší než sedák většiny standardních kočárků.

Systém odpružení všech kol

100 % bezpečí

V souladu s přísnými bezpečnostními předpisy neexistují žádné dutiny v žádném z bodů ohýbání rámu AERO TUTIS, aby se zabránilo případnému přiskřípnutí prstů.

Systém odpružení všech kol

Kompaktní skládací podvozek

Ultralehký podvozek se velmi snadno skládá i se sedákem do kompaktního tvaru pro snadné převážení v autě. V porovnání se standardními kočárky zabírá složený podvozek o 38% méně místa.

Barvy

Navy

Marine

Dark Grey

Brown

Cherry

Cocoa

Meteorite

Leather Mont Blanc

Leather Silver Moon

Leather Blizzard

Grey

White Painting

Black Painting

White Butterfly

Technické údaje

Vnitřní rozměry korbičky / hmotnost 85 x 38 cm / 2,9 kg
Vnitřní rozměry sedáku / hmotnost 92 x 62 x 39 cm / 5,3 kg
Vnitřní rozměry autosedačky / hmotnost 75,6 x 61 x 32 cm / 8,3 kg
Složený podvozek 75,6 x 61 x 32 cm / 8,3 kg
Kočárek s korbičkou 107,5 x 127 x 61 cm / 12 kg
Kočárek se sedákem 107,5 x 116,6 x 61 cm / 13,6 kg