Tutis Aero

Kočárek Tutis Aero nabízí díky dokonalému zpracování a použitým inovativním materiálům maximální pohodlí a bezpečí dítěti i rodičům.

Ultralehká a bezpečná korbička váží pouze 2,9 kg a je vyrobena ze speciálního materiálu ArcelTM, jehož tepelná odolnost je 111x vyšší než u běžných plastových korbiček a garantuje tepelný komfort dítěte v kočárku za jakéhokoli počasí. Vnitřní část korbičky s vyjímatelnou kokosovou matrací je potažena jemnou bavlněnou textilií

Pohodlný a mimořádně prostorný sedák s nastavitelnou extra velkou stříškou je dokonale zpracován do nejmenších detailů.

Stříška sedáku i korbičky je potažena vysoce kvalitním polyesterem, odolným větru, dešti a sněhu. Díky speciální antistatické povrchové úpravě je tento materiál odolný i proti znečištění. Síťované části korbičky umožňují dokonalé větrání korbičky za teplých slunečných dní.

Ultralehký hliníkový podvozek se velmi snadno skládá i se sedákem do kompaktního tvaru pro snadné převážení v kufru auta. Nožní brzda se systémem One ClickTM je zárukou rychlého a bezpečného zabrždění kočárku. Inteligentní systém odpružení se přizpůsobí měnící se hmotnosti dítěte a je zárukou hladké a efektivní jízdy kočárku v jakémkoli terénu.

Praktická přebalovací taška s uchycením na rukojeť kočárku vám umožní přehledné uložení všeho potřebného na procházky s dítětem.

Součástí kočárku je podvozek, sedák, korbička, stříška a nánožník pro korbičku a sedák, 5-bodové bezpečnostní pásy, přebalovací taška, nákupní košík, držák nápojů a pláštěnka.

Přednosti

Systém odpružení všech kol

RealGel™ kola

RealGel™ kola jsou plněna speciálním gelem, který zvyšuje odolnost kol a nevyžaduje žádnou jejich další údržbu.

Systém odpružení všech kol

Voděodolné materiály

Stříška sedáku i korbičky je potažena vysoce kvalitním polyesterem, odolným větru, dešti a sněhu. Díky speciální antistatické povrchové úpravě je tento materiál odolný i proti znečištění.

Systém odpružení všech kol

Hliníkový podvozek

Ultralehký hliníkový podvozek je odolný a spolehlivý. Antikorozní vlastnosti hliníkové slitiny 6061 byly testovány v extrémních podmínkách, aby byla zajištěna jejich spolehlivost.

Systém odpružení všech kol

Přebalovací taška

Praktická přebalovací taška s uchycením na rukojeť kočárku vám umožní přehledné uložení všeho potřebného na procházky s dítětem. U rukojeti kočárky je pro vaše pohodlí umístěn držák nápojů.

Systém odpružení všech kol

Vnitřní bavlněná tkanina

Vnitřní část korbičky s vyjímatelnou kokosovou matrací je potažena jemnou bavlněnou textilií, vytvářející přirozené a pohodlné prostředí pro vaše miminko.

Systém odpružení všech kol

One Click™ brzda

Nožní brzda se systémem One ClickTM je zárukou rychlého a bezpečného zabrždění kočárku.

Systém odpružení všech kol

5-bodové bezpečnostní pásy

5-bodové bezpečnostní pásy zaručují pohodlné a bezpečné sezení dítěte v kočárku.

Systém odpružení všech kol

Inteligentní systém odpružení

Inteligentní systém odpružení se přizpůsobí měnící se hmotnosti dítěte a umožňuje hladkou a efektivní jízdu kočárku v jakémkoli terénu.

Systém odpružení všech kol

Ultralehká a bezpečná korbička

Ultralehká a bezpečná korbička váží pouze 2,9 kg a je vyrobena ze speciálního materiálu ArcelTM, jehož tepelná odolnost je 111x vyšší než u běžných plastových korbiček a garantuje tepelný komfort dítěte v kočárku za jakéhokoli počasí.

Systém odpružení všech kol

Pohodlný sedák

Pohodlný a mimořádně prostorný sedák s nastavitelnou extra velkou stříškou je dokonale zpracován do nejmenších detailů. Stříšku je možné zcela sklopit a vytvořit tak oázu klidu pro vaše miminko. Prostorný sedák široký 39 cm a vysoký 62 cm je o 26% větší než sedák většiny standardních kočárků.

Systém odpružení všech kol

100 % bezpečí

V souladu s přísnými bezpečnostními předpisy neexistují žádné dutiny v žádném z bodů ohýbání rámu AERO TUTIS, aby se zabránilo případnému přiskřípnutí prstů.

Systém odpružení všech kol

Kompaktní skládací podvozek

Ultralehký podvozek se velmi snadno skládá i se sedákem do kompaktního tvaru pro snadné převážení v autě. V porovnání se standardními kočárky zabírá složený podvozek o 38% méně místa.

Barvy

Marine

Brown

Meteorite

Technické údaje

Vnitřní rozměry korbičky / hmotnost 85 x 38 cm / 2,9 kg
Vnitřní rozměry sedáku / hmotnost 92 x 62 x 39 cm / 5,3 kg
Vnitřní rozměry autosedačky / hmotnost 75,6 x 61 x 32 cm / 8,3 kg
Složený podvozek 75,6 x 61 x 32 cm / 8,3 kg
Kočárek s korbičkou 107,5 x 127 x 61 cm / 12 kg
Kočárek se sedákem 107,5 x 116,6 x 61 cm / 13,6 kg